Znáš herce a herečky? – filmová soutěž pro žáky 5. – 9. ročníku

Znáte Bolka Polívku, Terezu Voříškovou, Brada Pitta či Jennifer Aniston? Poznali byste podle fotky filmy jako Kolja, S tebou mě baví svět, Avatar či Matrix? Tak to byste asi uspěli v soutěži „Znáš herce, herečky, filmy?“, která proběhla ve čtvrtek 26. března na naší škole. Příchozí byli rozděleni do dvou kategorií, ale nutno říci, že mladší žáci a žákyně se rozhodně nenechali zahanbit. Vždyť vítězové obou kategorií, Michal Černý a Jakub Dytrych, dosáhli shodného počtu 19 bodů. Kdo z vás by měl zájem si soutěž vyzkoušet, pod článkem naleznete soubory, kde je jak zadání, tak řešení. Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme k předvedeným výkonům. Nejlepší z každé kategorie jsme odměnili diplomem a sladkou odměnou.

(Martin Zakouřil)

Znáš herce a herečky - výsledky
Znáš herce a herečky - výsledky (214 zobrazení)
Velikost: 27 KB – pdf