Víkendovka Zblázníme se smíchy

Letošní čtvrtá víkendovka měla název Zblázníme se smíchy. Tím byl také dán její program. Patnáct účastníků (počet bohužel ovlivnila chřipková epidemie) se především dobře bavilo. Vždyť součástí byla třeba soutěž o nejlepší vtip či parodie na oblíbené filmy. Chybět samozřejmě nemohl ani Faktor víkendovky.

„Tuhá zima na Sibiři“ = tam šlo o to, aby se na vybraného člena družstva navléklo co nejvíce kusů oblečení. Chudáci Verča Čiháková a Vendy Korubová. Ono mít na sobě přes 30 kusů strojení asi není úplně to pravé ořechové.

„Ložnicový volejbal“ = volejbal s prostěradly. Tady jsme se docela vyřádili. A výsledek? To byl naprostý napínák!!! Skončilo to totiž 30 : 28!

Dále jsme mimo jiné zapichovali špendlíky do brambory. Ovšem v brankářských rukavicích. Také jsme hasili svíčky stříkačkami či poslepu ujídali bonbóny ze šňůry.

Podle výsledků družstev se také vyráželo pro poklad víkendovky. Tentokrát to byla docela „rychlovka“.

A nechyběly ani soutěže pro jednotlivce. Jako třeba „Jezdci“, kde účastníci chvíli přeskakovali gumy a chvíli je zase podlézali.

Víkendovku jsme si užili a já bych chtěl touto formou všem poděkovat za její bezproblémový průběh.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.