„Blahováček“ rozdával radost starým lidem

Vánoční čas je dobou rozdávání radosti, přání, dárků. A tak jsme s našimi zpěváčky vyrazili  hned s třemi pořádnými balíky naplněnými spoustou vánočních písniček a básniček. Ve čtvrtek 11. prosince dopoledne do domova důchodců na Tmavý Důl a odpoledne za seniory ubytovanými v hotelu Beránek. V úterý 16. prosince ještě do Domu s pečovatelskou službou v Úpici.A tak jsme zpívali, recitovali a nakonec rozdali i přáníčka, která vyrobila děvčata při kroužku kreativního tvoření.

Zpěváčci za svůj téměř hodinový program sklidili veliký potlesk, poděkování a něco málo na zub.
I já se připojuji k velkému poděkování za milé předvánoční vystoupení.
(Radka Řeháková)

Fotogalerie z vystoupení na Tmavém Dole.

Fotogalerie z vystoupení v Hotelu Beránek.

Fotogalerie z vystoupení v Domě s pečovatelskou službou v Úpici.

Mohlo by se vám líbit...