9. ročník Blahovka cupu

Po třech letech „Klokani“ padli

Tříletá nadvláda týmu FC Klokani Úpice pod vedením Tomáše Šulitky skončila. Největší favorit turnaje totiž překvapivě prohrál již ve čtvrtfinále s týmem FC Střílíme vedle, který v konečném pořadí skončil na 3. místě. Do turnaje se v letošním roce přihlásilo 12 družstev a nechyběl žádný skvělý tým z předchozích let. Nejlepších 8 z nich pak postoupilo do finálové části, které se již hrálo systémem play off. A hrál se skvělý fotbal. Mnohdy brilantní individuální technika, přihrávky na jeden dotyk a velmi pohledné kombinace. Bylo se prostě pořád na co dívat. A vrcholem celého turnaje bylo samozřejmě finále, které po napínavém průběhu skončilo nerozhodně 1:1. V penaltovém rozstřelu se pak větší štěstí usmálo na tým RFC Averze team, který byl složen převážně z rozhodčích. Vítěz skupiny B, tým Žáci 3.B, se tak musel spokojit se stříbrnou příčkou.

(Martin Zakouřil)

Blahovka cup - výsledky
Blahovka cup - výsledky (266 zobrazení)
Datum: 8. 12. 2014
Velikost: 32 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.