Opičí víkendovka

V pořadí již třetí letošní víkendovka byla určena žákům 5. ročníku. A proč zrovna „Opičí“? Protože byla pro děti připravena legrační prezentace o opicích a například i soutěže „Opičí ocásky“ či „Opičí dráha“. V programu nechyběl již tradiční Faktor víkendovky, v rámci kterého mezi sebou soutěžila čtyři družstva. V pořadí, v jakém skončily ve Faktoru, se pak družstva vydávala hledat poklad víkendovky. Ale nebojte, dostalo se nakonec na všechny. Kromě toho byly připraveny ještě soutěže jednotlivců a diskotéka, kde se děti vyblbly s nafouknutými balónky a vyzkoušely si soutěž zvanou „Židličkovaná“.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem žákům 5.A za bezproblémový průběh víkendovky a také za to, jak přispěli k závěrečnému úklidu.

Speciální poděkování patří čtveřici dívek, které se mnou víkendovku pořádaly. Elišce Mesnerové a Verče Čihákové za program s dětmi. Vendulce a Kristě Korubovým za práci v „kuchyni“ a písničky na diskotéce. Holky, byly jste úžasné! Rád s vámi zase někdy něco zorganizuju.

(Martin Dytrych)

Program Opičí víkendovky
Program Opičí víkendovky (461 zobrazení)
Datum: 16. 11. 2014
Velikost: 31 KB – pdf
Soutěže - Opičí víkendovka
Soutěže - Opičí víkendovka (444 zobrazení)
Datum: 16. 11. 2014
Velikost: 35 KB – pdf

Fotogalerie.