Tajemná víkendovka

Strávit sobotu a nedělní ráno ve škole se rozhodlo 19 žáků 6. – 9. ročníku. Odměnou jim byl program zaměřený na tajemné oblasti našeho bytí. Prezentace na interaktivní tabuli, prožitkové akce, besedy – to vše bylo pro účastníky připraveno. Po celé dva dny také probíhal „Faktor víkendovky“, tedy celkem sedm soutěží, ve kterých proti sobě „bojovaly“ čtyři skupiny.

Součástí programu byla též stezka odvahy, na níž se všichni účastníci vystřídali jak v rolích „strašidláků“, tak i v rolích odvážlivců, kteří ji procházeli. Nechybělo ani hledání pokladu víkendovky – tentokrát vyhráli všichni!

V 22.00 sice oficiální program skončil, ale spát se nechtělo prakticky nikomu. A tak se pokračovalo dál. Na řadu přišly hry – třeba oblíbený „Kufr“. A co třeba takový půlnoční fotbálek? To nemělo chybu!

 (Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

P.S.: Byli jste skvělí! Díky moc!

Program víkendovky
Program víkendovky (444 zobrazení)
Datum: 27. 10. 2014
Velikost: 35 KB – pdf

Soutěže víkendovky
Soutěže víkendovky (430 zobrazení)
Datum: 27. 10. 2014
Velikost: 33 KB – pdf

Fotogalerie.