Do Jičína za pohádkou

Kdo by neměl rád pohádku a pelíšky? Na tu letošní se do Jičína, města pohádky, jely na konci druhého školního týdne podívat hned čtyři třídy z prvního stupně naší školy.

A že tu máme děti šikovné, zaujaly je především tvůrčí dílny na Valdštejnově náměstí, Rynečku a arkádovém nádvoří zámku, kde si děti vyrobily například drátěný šperk, dřevěný meč, hnízdečko ze sisalu nebo se pokusily o vlastní kreslenou animaci. Kdo chtěl, mohl se přidat k šamanskému bubnování, projít se po slacklině, projet mašinkou po městě, či se zaposlouchat do hudebně zábavného nebo divadelního programu. A ačkoliv byla návštěvnost letos díky nepříznivému počasí o mnoho menší, než při naší poslední návštěvě této akce před čtyřmi lety, děti rozhodně neodjížděly s prázdnou a zklamané.

(Daniela Mikešová)

Fotogalerie.

Animace jízdy auta - Kuba Mádr, 4.A
Animace jízdy auta - Kuba Mádr, 4.A (423 zobrazení)
Datum: 15. 9. 2014
Velikost: 412 KB – wmv