Překážková dráha – soutěž

Rychlost, mrštnost a šikovnost. To museli prokázat soutěžící při další netradiční soutěži, která pro ně byla na naší škole připravena hned po velikonočních prázdninách. V průběhu překážkové dráhy museli účastníci přelézat sníženou švédskou bednu, přeběhnout lavičku, prokličkovat mezi medicinbaly, proskákat dřevěné čtverce a ve finiši podlézt a přeskočit jednoduchou překážku. A zájem o soutěž byl opět veliký, vždyť se ji zúčastnilo celkem 69 chlapců a dívek z 1. – 4. tříd. A výsledková listina dokazuje, že se děvčata svými výkony zcela vyrovnala chlapcům. Vždyť absolutně nejrychlejšího času dosáhla Rozálie Térová z 3.A, která jako jediná pokořila hranici 14 sekund.

 (Martin Dytrych a Martin Zakouřil)

Překážková dráha - výsledková listina
Překážková dráha - výsledková listina (410 zobrazení)
Datum: 24. 4. 2016
Velikost: 26 KB – pdf

Fotogalerie.