Bláznivá víkendovka

Další z mnoha víkendovek, které naše škola uspořádala pro tentokrát žáky třetích tříd, se konala na přelomu ledna a února. A její název „bláznivá“ nebyl vybrán náhodou, neboť součástí programu bylo mnoho netradičních soutěží. A bláznivá byla také večerní diskotéka, která byla vyplněna několika zajímavými soutěžemi. Pro mnohé účastníky byl již novým zážitkem přespání v tělocvičně. Ale před tím se již tradičně uskutečnila stezka odvahy. Přestože tentokrát byla delší a temnější, většina dětí prokázala velkou odvahu. Velké poděkování patří děvčatům z 5. A – Elišce Mesnerové, Julii Térové, Veronice Čihákové a Evě Krouželové, které připravily program a pomáhaly při organizaci víkendovky.

Soutěže „Bláznivé“ víkendovky:

 soutěž 1 – „najdi a přines“ (týmy)
soutěž 2 – „napiš slovo na dané písmeno“ (týmy)
soutěž 3 – „najdi rozdíl“ (dvojice)
soutěž 4 – „kufr“ (dvojice)
soutěž 5 – „Shrekova bažina“ (jednotlivci)
soutěž 6 – „podlézání laťky“ (jednotlivci)
soutěž 7 – „bláznivé povolání“ (týmy)
soutěž 8 – „nauč se básničku“ (dvojice)
soutěž 9 – „poslové  JEVE“ (týmy)
soutěž 10 – „tajný úkol“ (týmy)
soutěž 11 – gumičko leť (jednotlivci)
soutěž 12 – „míčová“ (týmy)

(Martin Zakouřil)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.