Soutěž Zima a Vánoce

Ve středu 4. prosince se na 1. stupni sešlo 56 „odborníků“ na zimu a Vánoce. Žáci 2. ročníku měli za úkol správně odpovědět na 12 otázek. Každá další kategorii vždy řešila ještě o dvě otázky více. O tom, že se všichni maximálně snažili, svědčí výsledkové listiny. A vězte, otázky nebyly jednoduché. Konečně, o tom se můžete přesvědčit sami. Mezi přílohami najdete jak zadání jednotlivých kategorií, tak i řešení. Pochvalu zaslouží určitě žáci 4.A, kteří na soutěž dorazili téměř v plném počtu.

(Martin Dytrych a Martin Zakouřil)

Soutěž Zima a Vánoce - výsledková listina
Soutěž Zima a Vánoce - výsledková listina (243 zobrazení)
Datum: 5. 12. 2013
Velikost: 25 KB – pdf

Soutěž Zima a Vánoce - zadání
Soutěž Zima a Vánoce - zadání (272 zobrazení)
Datum: 5. 12. 2013
Velikost: 30 KB – pdf

Soutěž Zima a Vánoce - řešení
Soutěž Zima a Vánoce - řešení (239 zobrazení)
Datum: 5. 12. 2013
Velikost: 35 KB – pdf

Fotogalerie.