Náš Prittel kajakář mezi TOP 10

Třída 4.A se v letošním roce opět zúčastnila výtvarné soutěže s lepidly Pritt. Téma bylo „Fandíme sportu“, a tak jsme ztvárnili lepicí tyčinku Pritt jako kajakáře. A dočkali jsme se neočekávaného úspěchu. Ze 113 zúčastněných škol byl náš kajakář vybrán mezi deset nejlepších a odvezli si ho do Prahy! Až do konce června je vystaven v největším Aquaparku v Praze v Čestlicích. Pak přejde do společnosti Henkel. Na www.prittel.cz se můžete podívat i na ostatní postavičky.

Ale ještě není všemu konec,  ještě nás čeká hlasování o Prittele Sympaťáka!
Hlasování proběhne na http://www.prittel.cz/soutezni_tymy.php od 15. do 21. června. Náš tým najdete skoro až dole. Bude se hrát o skvělé ceny, a to o pořádný balíček výtvarných potřeb a 20 vstupenek na pohádkový muzikál „Kapka medu pro Verunku“ s hlavními představiteli Kamilem Střihavkou a Bárou Basikovou, který proběhne 15. září v divadle Hybernia. Tuto cenu získá Prittel s největším počtem hlasů.

Prosím podpořte i vy našeho Prittele!

Děkujeme!

Přečtěte si, jak jsme našeho kajakáře tvořili.

Prohlédněte si fotografie z výroby našeho Prittele.

(Veronika Prouzová)

Čtvrťáci a jejich Prittel

Mohlo by se vám líbit...