Zdravotnická víkendovka č. 2

Ošetřování různých poranění, překážková dráha, hod na cíl, otázky s dopravní tematikou nebo poznávání léčivých bylin. Tak to všechno bylo náplní již druhé Zdravotnické víkendovky, která se na naší škole konala 13. – 14. dubna 2012. Zúčastnilo se jí 14 dětí z I. a II. stupně, které od února navštěvují zdravotnický kroužek.

Na začátku víkendovky byli všichni účastníci rozděleni do tří skupin podle věku. V těchto skupinách plnili výše zmíněné úkoly, které byly vyhodnocovány a odměňovány drobnými sladkostmi. Při víkendovce nemohla chybět ani tradiční noční hra, která se tentokrát odehrávala venku, hledání pokladu a výborné jídlo.

Podle reakcí dětí si myslím, že si víkendovku užily. Chtěla bych poděkovat nejen dětem za vzorné chování a bezproblémový průběh víkendovky, ale také paní učitelce Jansové, která s námi na víkendovce byla.

Doufejme, že děti své znalosti a dovednosti zúročí na Zdravotnickém víceboji, který se letos koná ve středu 25. dubna 2012.
(Šárka Paulusová)

Fotografie z průběhu víkendovky si prohlédněte zde.

 

Mohlo by se vám líbit...