Tajemná víkendovka

Strávit pátek a sobotu ve škole se rozhodlo 25 žáků 6. – 8. ročníku. Odměnou jim byl program zaměřený na tajemné oblasti našeho bytí. Prezentace na interaktivní tabuli, prožitkové akce, besedy – to vše bylo pro účastníky připraveno. Po celé dva dny také probíhal „Faktor víkendovky“, tedy celkem sedm soutěží, ve kterých proti sobě „bojovalo“ pět skupin.

Součástí programu byla též stezka odvahy, na níž se všichni účastníci vystřídali jak v rolích „strašidláků“, tak i v rolích odvážlivců, kteří ji procházeli. Nechybělo ani hledání pokladu víkendovky – kdopak to tak dobře schoval?

To všechno a i mnohé další ze zákulisí zachytila i kamera Televize JS.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

P.S.: Byli jste skvělí! Díky moc!

Víkendovka „Tajemná“ – soutěže

Víkendovka „Tajemná“ – program

Fotografie z průběhu víkendovky.

Videoreportáž Televize JS.