Florbalová víkendovka č. 1

Osm členek florbalového reprezentačního týmu strávilo ve škole přesně 24 hodin. Pod vedením trenéra Martina Dytrycha, „asistenta“ Jakuba Dytrycha a s potravinovou podporou od Petry Dytrychové se snažily zdokonalit se ve florbalových dovednostech. Fyzicky náročné „kolečko“, sprinty, nácvik přihrávek, střelby, hra jedna na jednu, nájezdy, florbalová utkání, to vše se prolínalo s chvílemi odpočinku. Oddychovalo se především u jídla a v klubu u kompů, při fotbálku a šipkách. Atmosféra byla skvělá, holky makaly a všichni dohromady jsme se dobře bavili. Základem úspěchu je dobrá parta a ta v dívčím florbalu je!

Hodnocení očima účastnic:

Florbalová víkendovka začala 3. listopadu v 10.00. Zkoušely jsme slalom, střelbu na bránu, hru jedné na jednu, hru ve čtyřech, posilovaly jsme a taky odpočívaly. K obědu byly výborné špagety a k večeři čína s hranolkama, které nám udělala paní Dytrychová. Ale nejvíc legrace jsme si užili s malým Kubou, který se o ni dovedl postarat na jedničku. Víkendovka byla SUPER! Akorát ty nohy nás pořád bolí! =D
(Nikola Kuncová, 9.A)

Mohlo by se vám líbit...