Školní klub

Chcete strávit čas poledních přestávek ve škole?
Chcete zůstat ve škole i po vyučování?

Není nic jednoduššího než navštívit školní klub!

Školní klub je určitou alternativou školní družiny pro starší žáky (5. – 9. ročník). Cílem je umožnit žákům trávit ve škole volný čas různorodou činností. Součástí školního klubu jsou celoroční soutěže – florbalová liga, turnaj v šipkách a ve stolním fotbalu.   „Základnou“ školního klubu je ale počítačová učebna. Kromě 15 kvalitních počítačů s LCD monitorem (všechny jsou samozřejmě připojené na internet) je v učebně k dispozici v současné době stolní fotbal a dva elektronické terče na šipky. V učebně je také televize s videem a DVD přehrávačem.

Dohled nad žáky během otevírací doby má paní Šrollová. Žáci musí mít platnou přihlášku do klubu a p. učitelem Beránkem přidělené přihlašovací jméno a heslo na počítač.

Otevírací doba školního klubu:

Po   12.30  –  15.20
Út   12.30  –  14.20