Blahovka TV 2018-19

V krátkých reportážích naší školní televize Blahovka TV vás naše redaktorky  seznámí s děním na naší škole. Reportáže můžete pravidelně sledovat i na YouTube.

NázevDatumKameraScénář a střihRedaktor
Den ve středověkém městě13.5.2019Martin ZakouřilMartin ZakouřilKarolína Řeháková
Velikonoční tvořeníčko17.4.2019Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilNikola Makulová
Vybíjená 2.-3. ročníků - okrskové kolo25.3.2019Jaromír BeránekJaromír BeránekErika Danko
11. mistrovství Úpice v SUDOKU7.3.2019Martin DytrychMartin ZakouřilEliška Grossmannová
Blahovecké hry22.2.2019Jaromír Beránek
Martin Dytrych
Jaromír BeránekAgáta Hebká
Bruslařské odpoledne podruhé21.2.2019Martin DytrychVeronika Žďárská
Víkendovka From Hell to Paradise1.2.2019Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilMichaela Horáková
Historický šerm - Renegáti - Řím31.1.2019Martin Dytrych
Jaromír Beránek
Jaromír BeránekAdriana Davidová
Lyžařská akademie - 1. stupeň25.1.2019Martin DytrychJaromír BeránekNela Špringerová
Vánoční koncert Blahováčku19.12.2018Martin DytrychMartin ZakouřilVeronika Vavrušová
Okrskové kolo v basketbalu starších žáků18.12.2018Martin DytrychJaromír BeránekNatali Luštincová
Astronomická olympiáda - školní kolo13.12.2018Martin DytrychJaromír BeránekNikola Makulová
Andělský den5.12.2018Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilNikola Winklerová
Diskopárty ve školní jídelně23.11.2019Tomáš Kuťák, Daniel Benko, Martin ZakouřilMartin ZakouřilNatali Luštincová
Cesta do pravěku - projekt 6.A a 6.B22.11.2018Martin Dytrych
Čeněk Grund
Jaromír BeránekErika Danko
Bruslařské odpoledne -podzim15.11.2018Martin DytrychMartin ZakouřilTereza Tláskalová
Okrskové kolo ve florbalu dívek6.11.2018Jaromír BeránekJaromír BeránekVeronika Hlavicová
Florbalová víkendovka20.10.2018Martin DytrychMartin ZakouřilVeronika Žďárská
Ekologická exkurze 6. tříd16.10.2018Martin DytrychJaromír BeránekKarolína Řeháková
Do knihovny pro dort8.10.2018Jaromír BeránekJaromír Beránek
Zátopkova pětka4.10.2018Martin DytrychMartin ZakouřilAndrea Zárubová