Blahovka TV 2016-17

Blahovka TV 2016–17

NázevDatumKameraStřihModerátor
Výlet pro nejlepší žáky školy29.6.2017Martin DytrychMartin ZakouřilVeronika Hlavicová
Dny primární prevence23.6.2017Martin Dytrych
Martin ZakouřilKarolína Řeháková
Dětský den pro naše žáky5.6. 2017Martin Dytrych
Tomáš Kuťák
Jaromír BeránekAgáta Hebká
Atletické finále - 1. stupeň25.5.2017Martin Dytrych
Jaromír Beránek
Jaromír BeránekVeronika Hlavicová
Rozesmátý svět - vyhlášení výsledků výtvarné soutěže18.5.2017Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilTereza Tláskalová
Holocaust - projekt 9. A28.4.2017Martin Dytrych
Jaromír Beránek
Jaromír BeránekPetra Havlová
Den ve středověkém městě - projekt 7. ročníku4.4.2017Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilNikola Winklerová
Návštěva předškoláků z Libňatova v 1. třídě24.3.2017Jaromír BeránekJaromír BeránekKarolína Řeháková
Vybíjená 2. a 3. tříd - okrskové kolo23.3.2017Filip Turek
Martin Dytrych
Jaromír BeránekPetra Havlová
Přednáška Nebezpečí internetu20. 3.2017Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilDavid Hejna
Ukázkové vyučování v MTŠ Veselka28.2.2017Jaromír Beránek
Martin Dytrych
Jaromír BeránekNikola Winklerová
Blahovecké hry10.2.2017Tomáš KuťákJaromír BeránekPetra Havlová
Víkendovka "Mé statečné já"4.2.2017Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilAnna Marie Řeháková
Okénko do výuky31.1.2017Martin DytrychJaromír BeránekNikola Winklerová
Lyžařská akademie24.1.2017Tomáš KuťákJaromír BeránekKarolína Řeháková
Zeměpisná olympiáda19.1.2017Martin ZakouřilMartin ZakouřilDavid Hejna
Pohádka - projekt 1. ročníků21.12.2016Tomáš KuťákMartin ZakouřilAnna Řeháková
Okrskové kolo v basketbalu dívek19.12.2016Tomáš KuťákJaromír BeránekAgáta Hebká
Vánoční zpívání v domě s pečovatelskou službou12.12.2016Filip TurekJaromír BeránekTereza Tláskalová
Andělský den2.12.2016Filip Turek
Martin Dytrych
Martin ZakouřilEliška Mesnerová
Bruslařské odpoledne16.11.2016Martin Dytrych
Martin Zakouřil
Martin ZakouřilAnna Marie Řeháková
Cesta do pravěku - projekt 6. ročníků11.11.2016Tomáš KuťákJaromír BeránekPetra Havlová
Okrskové kolo ve florbalu dívek3.11.2016Filip TurekJaromír BeránekKarolína Řeháková
Soutěž v podlézání laťky3.11.2016Filip TurekMartin ZakouřilDavid Hejna
Florbalová víkendovka23. 10. 2016Martin Zakouřil
Martin Dytrych
Martin ZakouřilEliška Mesnerová
Soutěž Jistá ruka16.10.2016Tomáš Kuťák
Martin Dytrych
Jaromír BeránekTereza Tláskalová
Malujeme pohádku - program pro 1. A a 1. B v městské knihovně11. 10. 2016Filip Turek
Martin Dytrych
Jaromír BeránekVeronika Hlavicová
Představení nových učitelek na 1. stupni4.10.2016Jaromír BeránekJaromír BeránekKarolína Řeháková
Malá kopaná - okrskové kolo22.9.2016Martin ZakouřilMartin ZakouřilPavlína Šlechtová
Preventivní kurz 6. B20. 9. 2016Martin DytrychJaromír BeránekAgáta Hebká

 

Aktualizace: 19. 3. 2017 19:18