Blahovka TV 2015 – 16

Blahovka TV 2015 – 16

NázevDatumKameraStřihModerátor
Atletické finále2.6.2016Kristýna JakubčaninováMartin ZakouřilEliška Grossmannová
Dětský den pro žáky naší školy30.5.2016Filip TurekJaromír BeránekAnna Marie Řeháková
Projekt 9. A - Holocaust24.5.2016Filip TurekMartin ZakouřilRenata Galuščáková
Výtvarná soutěž Rozesmátý svět 201613.5.2016Martin Dytrych
Daniel Marek
Jaromír Beránek
Kristýna Kuhnová
Pohádková víkendovka pro druháky2.5.2016Martin ZakouřilMartin DytrychTereza Tláskalová
Brigáda 6. A v ZOO27. 4.2016Jaromír BeránekJaromír BeránekVeronika Hlavicová
Celoškolní projekt Voda13.4.2016Jiří ŠťovíčekMartin ZakouřilKristýna Kuhnová
Den ve středověkém městě8.4.2016Kristýna JakubčaninováJaromír BeránekEliška Mesnerová
Vybíjená smíšených družstev 2. a 3. ročník23.3.2016Jiří ŠťovíčekJaromír BeránekAnna Marie Řeháková
26. ročník Úpické laťky16.3.2016Filip TurekMartin ZakouřilNikola Winklerová
Mistrovství Úpice v SUDOKU10.3.2016Kristýna JakubčaninováMartin ZakouřilTereza Tláskalová
Blahovecké hry - 1. stupeň3.3.2016Daniel MarekJaromír BeránekEliška Mesnerová
Bruslařské odpoledne - únor 201618.2.2016Martin ZakouřilMartin ZakouřilRenata Galuščáková
Program Závislosti16.2.2016Jiří ŠťovíčekJaromír BeránekKristýna Kuhnová
Přednáška Kyberšikana4.2.2016Daniel MarekJaromír BeránekTereza Tláskalová
Projekt Já, ty, my, oni1.2.2016Daniel MarekJaromír BeránekVendula Korubová
Lyžařská akademie25.1.2016Jaromír Beránek
Martin Dytrych
Jaromír BeránekEliška Grossmannová
Zeměpisná olympiáda15.1.2016Filip TurekMartin ZakouřilEliška Mesnerová
Soutěž v poznávání živočichů13.1.2016Martin Dytrych
Jiří Šťovíček
Martin ZakouřilRenata Galuščáková
České tradice - projekt 4. tříd11. 12.2015Filip TurekJaromír BeránekKristýna Kuhnová
Hod kroužky na cíl10.12.2015Jiří ŠťovíčekMartin ZakouřilVeronika Hlavicová
Andělský den4.12.2015Kristýna Jakubčaninová
Martin Dytrych
Martin ZakouřilAnna Marie Řeháková
Projekt Rodina 2. A a 2. B4.12.2015Daniel MarekJaromír BeránekElilška Grossmannová
Představujeme 1. B1.12.2015Jiří ŠťovíčekJaromír BeránekEliška Mesnerová
Odpolední bruslení27.11.2015Martin ZakouřilMartin ZakouřilRenata Galuščáková
Projekt Cesta do pravěku13.11.2015Kristýna JakubčaninováMartin ZakouřilVendula Korubová
Beseda se spisovatelkou Hanou Hindrákovou11.11.2015Filip TurekJaromír BeránekNikola Winklerová
Florbal - dívky - okrsek22. 10. 2015Kristýna JakubčaninováJaromír BeránekVeronika Hlavicová
Trojskok po jedné noze15.10.2015Jiří ŠťovíčekMartin ZakouřilAnna Marie Řeháková
Zátopkova pětka12.10.2015Filip TurekJaromír BeránekEliška Grossmannová
Florbalová víkendovka12.10.2015Daniel MarekMartin ZakouřilNikola Winklerová
Představujeme Janu Hájkovou8.10.2015Jiří ŠťovíčekJaromír BeránekKristýna Kuhnová
Turnaj v malé kopané25.9.2015Martin Dytrych
Kristýna Jakubčaninová
Martin DytrychKristýna Jakubčaninová
Představujeme 1. A24.9.2015Daniel MarekMartin ZakouřilTereza Tláskalová

Aktualizace: 24. 4. 2016 22:00