Zlaté dopoledne, bronzové odpoledne – florbal dívek

Vítězné družstvo starších dívek

ZLATÉ DOPOLEDNE ANEB JAK STARŠÍ DÍVKY SUVERÉNNĚ POSTOUPILY DO OKRESNÍHO KOLA

Ve čtvrtek 7. listopadu se u nás v tělocvičně (no, spíš ještě tak trochu na staveništi) konalo okrskové kolo ve florbalu dívek.

Od 8.00 k němu nastoupily starší žákyně. Co napsat o těch našich? Od první chvíle hrály fantasticky! Bylo tam srdíčko, byl tam ten neuvěřitelný chtíč postupu a především tam byl neskutečný týmový duch. Koneckonců, holky už jsou natolik zkušené, že mě by už ani nepotřebovaly. Projevilo se to především v tom, že jsme všechna utkání měli naprosto pod kontrolou.

A tak potřetí za sebou vyrazíme na okresní kolo do Dvora Králové nad Labem. Samozřejmě s pokorou a chutí předvést co nejlepší výkony.

Holky, všem vám gratuluji, děkuji za skvělou reprezentaci školy a těším se s vámi v pátek do Dvora Králové nad Labem.
(Martin Dytrych)

Výsledky jednotlivých zápasů:
ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Úpice – Lány 7 : 1
Peterová (Řeháková), Řeháková (Špringerová), Grossmannová (Hebká), Horáková,
Horáková (Grossmannová), Horáková, Horáková

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Malé Svatoňovice 3 : 1
Grossmannová (Horáková), Grossmannová, Hebká

ZŠ Bratří Čapků – Městské gymnázium a SOŠ Úpice 3 : 1
Hebká (Žďárská), Grossmannová (Hebká), Grossmannová

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 3 : 0
naše branky a asistence:
Grossmannová (Horáková), Hebká, Peterová (Řeháková)

Složení mužstva:
Eliška Grossmannová, Agáta Hebká, Michaela Horáková, Sabina Kubasová, Natálie Ludvíková, Kamila Oborníková, Barbora Peterová, Karolína Řeháková, Nela Špringerová, Marina Zajacová, Veronika Žďárská

Družstvo bronzových mladších žákyň

DRUHÉ MÍSTO MLADŠÍM DÍVKÁM UNIKLO O JEDEN JEDINÝ VSTŘELENÝ GÓL

Odpoledne se v naší tělocvičně představily mladší dívky. V prvním zápasu utrpěly šok. Od lánského výběru dostaly nepopulárního „bůra“. V tu chvíli se ale v holkách probudil týmový duch. Prohru hodily za hlavu a zbývající zápasy odehrály velmi dobře. Jednou zvítězily a dvakrát remizovaly. Druhé místo nám nakonec uniklo o jediný gól. Stříbrný rtyňský výběr měl, stejně jako naše holky, 5 bodů a skóre 3 : 7, skóre našich holek bylo 2 : 6. Stejný tedy byl i rozdíl branek. Rozhodlo tak čtvrté kritérium – počet vstřelených branek.
Byla to trochu smůla. Ale i tak bych chtěl všechny mladší holky maximálně pochválit. Holky, byly jste super!
(Martin Dytrych)

Výsledky jednotlivých zápasů:
ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Úpice – Lány 0 : 5

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Malé Svatoňovice 1 : 0
naše branka: Ságlová

ZŠ Bratří Čapků – Městské gymnázium a SOŠ Úpice 0 : 0

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 1 : 1
naše branka: Ságlová

Složení mužstva:
Adéla Baudischová, Dominika Davidová, Jiřina Hrůzová, Diana Kuťáková, Kristýna Křížková, Barbora Růžičková, Veronika Ságlová, Ivona Szelke, Andrea Šrytrová