Beseda deváťáků s pracovnicemi Úřadu práce Trutnov

Beseda s pracovnicí Úřadu práce v Trutnově

Naši deváťáci budou mít v nejbližších měsících napilno. Musí se totiž rozhodnout, na jaké školy podají přihlášky, a zda se budou připravovat na přijímací řízení.

Právě proto za nimi v úterý 5. listopadu přijela paní Peterová a Rychlovská z Úřadu práce v Trutnově. Ve školním klubu jim během besedy předala mnoho užitečných informací. A to jak o fungování jejich úřadu, tak i o výběru povolání a tedy střední školy či středního odborného učiliště.

Děkuji naší výchovné poradkyni, paní učitelce Báčové, za zprostředkování besedy.

(Martin Dytrych)

P.S.: Další akcí na téma volby školy proběhne ve čtvrtek 7. listopadu. V 15.30 se sejdou rodiče žáků 9.A s třídní učitelkou a výchovnou poradkyní.