5. turnaj ČUM ligy ve florbalu

Mužstvo A

V sobotu 23. března se uskutečnil 5. turnaj ČUM ligy ve florbalu a byl podobně vyrovnaný jako ten čtvrtý.

O všem rozhodl poslední zápas. Stanula v něm proti sobě mužstva Sokolu Markoušovice a ZŠ Bratří Čapků „A“. Vítězství oběma mužstvům zaručovalo celkové prvenství. Šťastnějšími byli nakonec markoušovičtí florbalisté, když zvítězili 1 : 0.

Našemu „Áčku“ patří 3. místo, „Béčko“ obdrželo diplom za 5. místo.

Děkuji všem našim reprezentantům za  vzornou reprezentaci naší školy. Mám z vás opravdu radost.

Naše mužstvo A nastoupilo v sestavě:
Vojtěch Petera – brankář
Agáta Hebká, Lukáš Hofman, Michaela Horáková, Natali Luštincová, Barbora Peterová, Karolína Řeháková, Adam Špringer, Nela Špringerová, Veronika Žďárská

Naše mužstvo B nastoupilo v sestavě:
Marina Zajacová – brankář/brankářka
David Balog, Erika Danko, Dominika Davidová, Matyáš Lacko, Barbora Růžičková, Ivona Szelke, Jakub Šitina, Samuel Vít

(Martin Dytrych)

Videoreportáž Televize JS