Diskopárty se opět vydařila

diskopárty

V pátek 15. února večer ožila školní jídelna. Ne, večeře se v ní vařit nezačaly. Ožila hudbou při již druhé tohoto školního roku. A jak to tak bývá, o tancování ve škole byl velký zájem. Do jídelny se postupně vtěsnalo 110 žáků. Čas od 16.30 do 18.30 byl vyhrazen prvňákům až třeťákům, dvě hodiny od 7 večerní pak jejich starším spolužákům.

A co je čekalo? Dobrá hudba, skvělé tanečnice, světelné efekty a výrobník dýmu. A nejen to! Také se soutěžilo při tancování s míčkem mezi čely. A samozřejmostí už je soutěž o nejlepšího tanečníka. Atmosféra byla skvělá a děti si ty své dvě vyhrazené hodiny skutečně užily.

Děkuji všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na organizaci. Tedy paním učitelkám, holkám – tanečnicím, prodavačkám v bufetu, klukům – stěhovákům a panu školníkovi.

Těším se s vámi zase někdy příště, byli jste všichni úžasní.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...