Školní kolo zeměpisné olympiády

 

Ve středu 9. ledna a o den později 10. ledna proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády. Dorazili i všichni předpokládaní „favorité“ této soutěže. Nejvíce obsazena byla kategorie 7. tříd, kde jednoznačně dominoval Lukáš Hofman. Na dalších místech to bylo velmi vyrovnané. Nakonec o jediný bod se na druhém místě umístil loňský vítěz Adam Špringer. V nejstarší kategorii 8. – 9. tříd poskočila Adéla Roženská z loňského druhého místa na první, čímž potvrdila roli favorita. Nejlepší dva z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční 20. února ve Dvoře Králové nad Labem. Všem účastníkům patří velké poděkování za účast a snahu.

(Martin Zakouřil)

Zeměpisná olympiáda - školní kolo - výsledky
Zeměpisná olympiáda - školní kolo - výsledky (104 zobrazení)
Datum: 11. 1. 2019
Velikost: 209 KB - pdf

Fotogalerie.