Vánoční tvořeníčko

Ve čtvrtek 13. prosince jsme se již tradičně sešli ve školní jídelně, kde se konalo opět po roce vánoční tvořeníčko. V začínajícím předvánočním shonu si rodiče našli čas a společně se svými dětmi strávili okamžiky radosti nad povedenými výrobky.

Na jednom ze stanovišť se dělaly ozdobné zápichy ze šišek, kousek vedle se lepily a zdobily vánoční ministromečky. Kdo chtěl, z korálku, drátku a průsvitného papíru si vyrobil andílka. Nechybělo ani tvoření z papíru – děti si vystříhaly a poskládaly sněhuláka, vyrobily vánoční přáníčko nebo ozdobnou vánoční hvězdu k zavěšení na stromeček. U dalšího stolu se již tradičně zdobily perníčky a  na posledním stanovišti na zájemce čekalo tavení a odlévání cínových kousků.

Poděkování patří všem, kteří se ve středu odpoledne sešli a dílny pro všechny připravili – paním učitelkám z 1. stupně, paním vychovatelkám,  paní Janě Voleské a pomocníkům ze 4. , 5. a 8. třídy.

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.

 

 

Mohlo by se vám líbit...