Z okrskového kola v halové kopané jsme přivezli bronz

 

Ve čtvrtek 6. 12. jsme se ze žáky 3. až 5. ročníku vydali do Malých Svatoňovic na turnaj v halové kopané.

Prvním zápasem jsme zahájili turnaj hned proti domácímu týmu žáků z Malých Svatoňovic. Zápas byl v prvním poločase velmi dramatický a bez branek.  Až v druhém poločase se trefil Martin Hejcman a poslal nás tak do vedení. Výsledkem 1:0 jsem tak obdrželi první 3 body do tabulky.

Ve druhém zápase na nás čekal asi nejvíce obávaný soupeř, a to žáci ze ZŠ Rtyně. Tento zápas byl pro nás velmi chaotický, díky zbytečným chybám z naší strany jako bylo chybné střídání a váhání hráčů v poli jsme nakonec obdrželi 3 góly. Situaci vylepšil Matěj Hofman, který alespoň snížil na 1:3.

Posledním soupeřem turnaje pro nás byla ZŠ Lány. Nervy drásající průběh tohoto zápasu svědčil o kvalitách obou týmů. Tento zápas měl také rozhodnout o celkovém pořadí hned tří týmů. Chlapci z Lán hned 3x nevyužili jasné šance na vstřelení gólu a po dalším velkém tlaku tak naši chlapci udrželi alespoň remízu. Jednou výhrou, prohrou a remízou jsme celkově obsadili 3. příčku.

Chlapci se moc střelecky neprosadili, za to musím vyzdvihnout skvělý výkon našeho brankáře Matěje Boháče, který po celou dobu turnaje předváděl neuvěřitelné zákroky, dost výrazně pomohl našemu týmu k tomuto výsledku a sklidil tak velké uznání ostatních. Všem hráčům patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali:

Balog Evžen, Boháč Matěj (G), Endlich Matěj, Hejcman Martin, Hofman Matěj, Kejzlar Martin, Manych Matěj, Sixta Jakub, Vik Antonín

(Blanka Hozová)

Fotogalerie