Zlaté dopoledne, stříbrné odpoledne – florbal dívek

Výborný, skvělý, perfektní. Jen tak lze hodnotit výkon našich mladších dívek na okrskovém kole ve florbalu. Holky do puntíku plnily to, co jsme si řekli. A to se odráželo v naší týmové hře. Během turnaje jsme prožili snad jen dvě slabší chvilky. Dva zbytečné góly od gymnázia a především hodně těžký pád Nely Špringerové po souboji se rtyňskou hráčkou. Nela se však zvedla a za bouřlivého potlesku obecenstva zápas dohrála. To její spoluhráčky vyhecovalo k doslova famózním čtyřem minutám, během kterých vstřelily čtyři góly.

Holky, velká poklona před vámi všemi, neboť každá z vás měla v týmu své místo a své úkoly. Těším se na středeční den, který s vámi strávím ve Dvoře Králové.

Přehled zápasů:

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Úpice-Lány  2 : 1
branky: Luštincová (as. Žďárská), Peterová (as. Luštincová)

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Malé Svatoňovice  4 : 2
branky: Luštincová (as. Špringerová), Luštincová (as. Žďárská), Luštincová (as. Špringerová), Szelke

ZŠ Bratří Čapků – Městské gymnázium a SOŠ Úpice  2 : 2
branky: Peterová (as. Luštincová), Luštincová (as. Žďárská)

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší  4 : 1
branky: Luštincová (as. Peterová), Luštincová (as. Žďárská), Luštincová (as. Špringerová), Luštincová (as. Peterová)

Naše sestava:
Jiřina Hrůzová, Natálie Luštincová, Barbora Peterová, Barbora Růžičková, Nela Špringerová, Veronika Ságlová, Ivona Szelke, Marina Zajacová, Veronika Žďárská

Tabulka - mladší žákyně
Tabulka - mladší žákyně (19 zobrazení)
Datum: 1. 11. 2018
Velikost: 341 KB - pdf

Horší začátek jsme si snad ani přát nemohli. Festival našich vyložených šancí v prvním zápase k ničemu nevedl. Co si budeme namlouvat, bezbranková remíza s lánským mužstvem nás srazila dolů. A navíc druhý zápas s pozdějšími vítězkami, plný zbrklostí z naší strany a naprosté neefektivity naší hry. Bohužel jsme prohráli 3 : 4. Pak však nastal zvrat k lepšímu. Pomohly víc mnou rozmlácené desky nebo můj dosti hlučný projev v kabině. Každopádně to začalo „šlapat“. V dalších dvou zápasech jsme nastříleli osm gólů a lehce jsme je vyhráli. Nu, škoda. I vy, starší holky, jste na to měly!

I tak vám z celého srdce děkuji za vaši příkladnou reprezentaci školy. I vy si zasloužíte velkou pochvalu!

Přehled zápasů:

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Úpice-Lány  0 : 0

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Malé Svatoňovice  3 : 4
branky: Grossmannová, Hebká (as. Holanová), Holanová

ZŠ Bratří Čapků – Městské gymnázium a SOŠ Úpice  4 : 0
branky: Holanová (as. Horáková), Grossmannová (as. Kubasová), Hebká, Grossmannová (as. Ludvíková)

ZŠ Bratří Čapků – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší  4 : 0
branky: Horáková (as. Holanová), Holanová, Horáková (as. Kubasová), Grossmannová (as. Hebká)

Naše sestava:
Eliška Grossmannová, Agáta Hebká, Michaela Holanová, Michaela Horáková, Leona Kubasová, Natálie Ludvíková, Kamila Oborníková, Karolína Řeháková

(Martin Dytrych)

Tabulka - starší žákyně