Zlaté dopoledne, stříbrné odpoledne – florbal dívek

Výborný, skvělý, perfektní. Jen tak lze hodnotit výkon našich mladších dívek na okrskovém kole ve florbalu. Holky do puntíku plnily to, co jsme si řekli. A to se odráželo v naší týmové hře. Během turnaje jsme prožili snad jen dvě slabší chvilky. Dva zbytečné góly od gymnázia a především hodně těžký pád Nely Špringerové po souboji se rtyňskou hráčkou. Nela se však zvedla a za bouřlivého potlesku obecenstva zápas dohrála. To její spoluhráčky vyhecovalo k doslova famózním čtyřem minutám, během kterých vstřelily čtyři góly. Holky, velká poklona před vámi všemi, neboť každá z vás měla v týmu své místo a své úkoly. Těším se na středeční den, který s vámi strávím ve Dvoře Králové. Přehled zápasů: ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Úpice-Lány  2 : 1  branky: Luštincová (as. Žďárská), Peterová (as. Luštincová) ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Malé Svatoňovice  4 : 2 branky: Luštincová (as. Špringerová), Luštincová (as. Žďárská), Luštincová (as. Špringerová), Szelke ZŠ Bratří Čapků – Městské gymnázium a SOŠ Úpice  2 : 2 branky: Peterová (as. Luštincová), Luštincová (as. Žďárská) ZŠ Bratří Čapků – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší  4 : 1 branky: Luštincová (as. Peterová), Luštincová (as. Žďárská), Luštincová (as. Špringerová), Luštincová (as. Peterová) Naše sestava: Jiřina Hrůzová, Natálie Luštincová, Barbora Peterová, Barbora Růžičková, Nela Špringerová, Veronika Ságlová, Ivona Szelke, Marina Zajacová, Veronika Žďárská
Tabulka - mladší žákyně
Tabulka - mladší žákyně (240 zobrazení)
Datum: 1. 11. 2018
Velikost: 341 KB - pdf


Horší začátek jsme si snad ani přát nemohli. Festival našich vyložených šancí v prvním zápase k ničemu nevedl. Co si budeme namlouvat, bezbranková remíza s lánským mužstvem nás srazila dolů. A navíc druhý zápas s pozdějšími vítězkami, plný zbrklostí z naší strany a naprosté neefektivity naší hry. Bohužel jsme prohráli 3 : 4. Pak však nastal zvrat k lepšímu. Pomohly víc mnou rozmlácené desky nebo můj dosti hlučný projev v kabině. Každopádně to začalo „šlapat“. V dalších dvou zápasech jsme nastříleli osm gólů a lehce jsme je vyhráli. Nu, škoda. I vy, starší holky, jste na to měly! I tak vám z celého srdce děkuji za vaši příkladnou reprezentaci školy. I vy si zasloužíte velkou pochvalu! Přehled zápasů: ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Úpice-Lány  0 : 0 ZŠ Bratří Čapků – ZŠ Malé Svatoňovice  3 : 4 branky: Grossmannová, Hebká (as. Holanová), Holanová ZŠ Bratří Čapků – Městské gymnázium a SOŠ Úpice  4 : 0 branky: Holanová (as. Horáková), Grossmannová (as. Kubasová), Hebká, Grossmannová (as. Ludvíková) ZŠ Bratří Čapků – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší  4 : 0 branky: Horáková (as. Holanová), Holanová, Horáková (as. Kubasová), Grossmannová (as. Hebká) Naše sestava: Eliška Grossmannová, Agáta Hebká, Michaela Holanová, Michaela Horáková, Leona Kubasová, Natálie Ludvíková, Kamila Oborníková, Karolína Řeháková (Martin Dytrych)
Tabulka - starší žákyně
Tabulka - starší žákyně (106 zobrazení)
Datum: 1. 11. 2018
Velikost: 341 KB - pdf

Videoreportáž Blahovka TV.

 

Mohlo by se vám líbit...