Chlapcům se tentokrát v okrskovém kole florbalu nedařilo

Ve čtvrtek 1. 11. 2018 jsme se zúčastnili okrskového kola ve florbalu v Malých Svatoňovicích. I přes velká očekávání a vydařeném minulém ročníku se nám letos turnaj nevydařil.

Chlapci mladší kategorie sice zahájili turnaj výhrou nad favoritem z Lán, další průběh turnaje nám však do karet nehrál. Začalo to smolnou remízou proti Gymnáziu Úpice, třetí zápas proti domácímu družstvu byl velice vyrovnaný, avšak nepřijatelná chyba rozhodčího nás bohužel v tomto zápase úplně vykolejila a nakonec jsme prohráli 2:3. Poslední zápas proti ZŠ Rtyně v Podkrkonoší byl opět vyrovnaný, kluci se střelecky trápili a i přes velký tlak jsme prohráli o jeden gól. Celkově se chlapci umístili na 4. místě, avšak berme v potaz chybu v řízení hry, kdy při dosažené remíze bychom bodově dosáhli na třetí příčku.

Starší kategorie chlapců nastoupila do svého turnaje hned proti ZŠ Rtyně v Podkrkonoší. Průběh zápasu byl velmi dramatický a i přes prohru 1:3 byl celkový dojem ze hry dobrý. Druhý zápas proti Gymnáziu Úpice byl však špatný. Jeho žáci nás rozstříleli vysoko 2:7. I třetí zápas proti ZŠ Lány jsme nezvládli. V posledním zápase proti domácího týmu jsme se však probrali a uhájili alespoň jednu výhru. Starší chlapci tak získali pouze 3 body do tabulky a umístili se na 5. místě.

I tak patří dík všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy. Zastavte se pro plusové body.

Školu reprezentovali:

Mladší žáci: Černý Jakub, Drejsl Sebastian, Fabián Dominik, Grund Dominik, Grund Čeněk, Hájek Michal, Hejna Vojtěch, Hofman Lukáš, Novotný Filip, Petera Vojtěch (G), Špringer Adam

Starší žáci: Balog David, Benko Daniel, Ferenc Petr (G), Gabčan Miroslav, Kuťák Tomáš, Lacko Matyáš, Marek Tomáš, Trdlikát Lukáš, Kleistner Jan

(Blanka Hozová)

Fotogalerie.

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...