Diskopárty pro zvané ve školní jídelně

 

Dobrá hudba, skvělí tanečníci, světla, lasery, stroboskop a výrobník dýmu, to byly hlavní atributy diskopárty pro zvané. A že jich bylo! Do jídelny se postupně namačkalo 165 žáků. Čas od 16.30 do 18.30 byl vyhrazen prvňákům až třeťákům, 120 minut od 7 večerní pak jejich starším spolužákům.

Kromě tancování se také soutěžilo. Namotávaly se šňůrky na tužky, přendávaly kelímky a přenášely barevné papírky pomocí brček. A samozřejmě nesměla chybět soutěž o nejlepšího tanečníka/tanečnici. Páteční večer se vydařil. A já děkuji všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na organizaci. Tedy paním učitelkám, holkám – tanečnicím, prodavačkám v bufetu, klukům – stěhovákům, panu školníkovi a panu řediteli.

Těším se s vámi zase příště, byli jste všichni úžasní.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.

Mohlo by se vám líbit...