Bruslařské odpoledne pro žáky 1.-3. ročníku

Ve středu 14. listopadu se dočkali bruslení i ti naši nejmenší. Na ledovou plochu Zimního stadionu v Trutnově s námi vyrazilo 37 prvňáků, druháků a třeťáků.

Zkušení bruslaři se na začátku rozbruslili, zatímco my jsme se věnovali jedenácti začátečníkům. Ukazovali jsme jim, jak se správně bruslí a vybavili je pomůckami (praktickými hrazdičkami) pro další část bruslení).

Během devadesáti minut jsme stihli ještě slalom, soutěž o nejrychlejšího bruslaře/bruslařku a chybět nemohla ani mezi dětmi oblíbená hra na ovečky a vlka.

Děkujeme učitelkám z prvního stupně a děvčatům ze 7. A za pomoc při organizaci této akce.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

P.S.: Děti se mohou těšit ještě na jedno bruslení v tomto školním roce. Uskuteční se v únoru nebo začátkem března.