První turnaj ČUM ligy ve florbalu

Není to tak dlouho, co jsme společně s Orlem Červený Kostelec, Sokolem Markoušovice a ZŠ Úpice – Lány založili ČUM ligu ve florbalu, a už proběhl první turnaj. Jeho začátek se nesl v duchu nepřítomnosti mužstva z Lán, ale i s tím jsme se nakonec dokázali vyrovnat. Turnaj odehrála dvě mužstva z Červeného Kostelce, dvě od nás a jedno z Markoušovic.

My jsme do bojů vyslali především dívky a několik menších kluků. Jak se ukázalo, na ostatní mužstva to nestačilo. Ovšem i tak si naše dívky zjednaly velký respekt. A nám to navíc přineslo perfektní obrázek toho, jak jsou na tom jednotlivé hráčky s formou před okrskovým kolem.

Příště však naši sestavu vylepšíme o kluky z 6. – 7. ročníku a turnaj se tak stane velmi vyrovnaným. Těšíme se na další zápolení, které proběhne 10. listopadu opět v naší tělocvičně.

(Martin Dytrych)

Velké poděkování patří všem našim reprezentantům:

Nikol Anna Hejnová, Andrea Jursíková (obě 4. A), Erika Danko, Dominika Davidová (obě 5. A), Matěj Endlich Jakub Káža, Martin Kejzlar (všichni 5 .B), Jiřina Hrůzová, Jakub Kryl, Aliya Mirzojeva Veronika Ságlová, Ivona Szelke (všichni 5. B) Sabina Kubasová, Natali Luštincová, Barbora Peterová, Karolína Řeháková, Nela Špringerová, Veronika Žďárská (všechny 7. A)

Tabulka - 1. turnaj ČUM ligy
Tabulka - 1. turnaj ČUM ligy (146 zobrazení)
Datum: 15. 10. 2018
Velikost: 357 KB - pdf

Fotogalerie

Mohlo by se vám líbit...