Florbalová víkendovka

Florbal je na naší škole jedním z nejpopulárnějších sportů, ne-li tím nejpopulárnějším vůbec. O tom svědčí i zájem o florbalovou víkendovku, která byla určena pro žáky 6. – 9. ročníku. Zúčastnilo se jí 29 obdivovatelů děravého míčku, což je 26,4 % ze všech žáků 2. stupně.

Žáky jsme rozdělili na dívky a chlapce. Jejich aktivity se střídaly. Zatímco dívky hrály florbal, chlapci soutěžili ve slalomu či ve hře air hockey. A po čase se skupiny samozřejmě vyměnily. Nechyběla ani soutěž v přesnosti střelby. V brance se trefovaly zavěšené plastové lahve. Úplně na závěr proběhly samostatné nájezdy.

Florbal jsme hráli přibližně 6 hodin, výjimkou byl pouze čas večeře. K té jsme si dali řízeček s chlebem a okurkou.

Z víkendovky jsme pořídili spoustu fotek a také veselou reportáž.

Doufáme, že nám dobrá nálada vydrží a že to, co jsme tu natrénovali, využijeme na blížícím se okrskovém kole ve florbalu.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.

Mohlo by se vám líbit...