Přivítali jsme prvňáčky

Vymydlení, nažehlení, svátečně nastrojení, se zbrusu novými aktovkami na zádech a s očekáváním v očích dorazili v pondělí 4. září do školní jídelny noví prvňáčci. Tam je přivítaly nejen paní učitelky, ale také pan ředitel Martin Zakouřil, úpický místostarosta pan Pavel Mach a ředitelka městské knihovny paní Jana Šimková. Všichni prvňáčkům popřáli, aby je škola bavila a chodili do ní rádi, aby se brzy kamarádili nejen s písmenky, ale také aby ve škole našli spoustu nových kamarádů.  Nakonec všichni dostali pamětní list a kornout plný sladkostí a paní učitelky si je odvedly do tříd.  Z předškoláčků  se konečně stali praví školáci.

Tak ať se vám, prvňáčci, na naší škole daří!

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie – Vítání ve školní jídelně

Fotogalerie –  Vítání zahradníčků z 1. A

Fotogalerie – Vítání detektivů z 1. B

Videoreportáž Televize JS.

Mohlo by se vám líbit...