Blahovka Tv a spolupráce s Televizí JS

O práci na našich reportážích byl letos nevídaný zájem. Na konkurz přišlo 26 adeptek na pozici redaktorky a 6 adeptů na pozici kameramana.

Z uchazeček na místa redaktorek byly vybrány:

Erika Danko (5.A), Adriana Davidová (5.B), Eliška Grossmannová (8.A), Agáta Hebká (8.A), Veronika Hlavicová (9.A), Michaela Horáková (8.A), Natali Luštincová (7.A), Nikola Makulová (7.B), Karolína Řeháková (7.A), Nela Špringerová (7.A), Tereza Tláskalová (8.A), Veronika Vavrušová (5.B), Nikola Winklerová (9.A). Andrea Zárubová (8.A) a Veronika Žďárská (7.A) … redaktorky jsou na přiložené fotografii.

Na pozici kameramana/kameramanky byli vybráni:

Daniel Benko (9.A), Čeněk Grund (6.B), Tomáš Kuťák (9.A), Natálie Solarzová (5.B).

Všechny reportáže Blahovka TV můžete sledovat na našich webových stránkách nebo na  Youtube, odkud můžete v případě zájmu naše videa odebírat.

I letos budeme samozřejmě spolupracovat s Televizí JS. Již devátým rokem si budeme „dodávat“ vlastní redaktorky a také některé natočené materiály. Tyto reportáže můžete vidět v Účku nebo na kanálu YouTube Televize JS.

(Martin Dytrych)