Pohár z malé kopané je opět náš!

Připomeňme, že prověrka na žákovském fotbalovém turnaji, který se konal na začátku září, se našim starším chlapům vůbec nezdařila. Skončili tehdy na chvostu startovního pole. Ve středu 19. 9. 2018 tak měli příležitost si napravit svou reputaci na turnaji v malé kopané opět konaném ve Sportovním areálu v Havlovicích. Už od rána v týmu panovala uvolněná nálada a na chlapcích bylo vidět velké odhodlání bojovat. Odpovídala tomu i velmi disciplinovaná a sebevědomá hra, kterou kluci po dobu celého turnaje předváděli. Vyhrané souboje, pěkné přihrávky, svižné tempo i přesné kopačky tak nakonec napomohly 3 výhrám ze 4 možných a kluci tak obsadili exkluzivní první příčku a získali tak pro naši školu putovní pohár!

Naopak našim mladším žákům chybělo „štěstíčko“. Turnaj zahájili pěknou výhrou. Po zbytek dne se však střelecky trápili a další 3 zápasy pak smolně prohráli vždy pouze o jeden jediný gól. Po loňském prvenství tak letos obsadili celkově 4. příčku, ale jejich výkon jako celek nebyl vůbec tak špatný.

Velká pochvala našim fotbalistům za výborné chování a skvělý přístup k reprezentaci školy.

(Blanka Hozová)

 Školu reprezentovali (v závorkách jsou uvedeny počty vstřelených gólů):

Mladší žáci: Černý Jakub, Drejsl Sebastian, Fabián Dominik (2), Hejna Vojtěch, Hofman Lukáš, Kryl Jakub, Novotný Filip, Petera Vojtěch, Špringr Adam – G

Starší žáci: Balog David (3), Ferenc Petr (1), Gabčan Miroslav, Kuťák Tomáš, Lacko Matyáš (1), Šivák Vojtěch (2), Trdlikát Lukáš – G

Fotogalerie.