Kurz pro zlepšení vztahů v 6. A

preventivni-kurz1

  1. – 14. září si žáci 6. A užívali krásného počasí na adaptačním pobytu v Peci pod Sněžkou. Cílem třídenního kurzu na chatě Betyna bylo vést kolektiv k přátelskému chování vůči sobě, k toleranci, vzájemnému porozumění a zapojení všech žáků do činnosti třídy.

Procházky krkonošskou přírodou byly doplněny pohybovými hrami, hrami zaměřenými na stmelení kolektivu a dalšími zajímavými aktivitami.

V průběhu kurzu bylo nutné vyřešit některé prohřešky jednotlivců. Třída je celkově velice živá, aktivně se ráda zapojuje do sportovních činností, ale dodržování nastavených pravidel však není ještě zcela samozřejmostí a je co vylepšovat.

Přesto však doufáme, že se žákům preventivní kurz líbil, a že si společný pobyt na horách užili.

(Věra Nývltová, Jitka Pulkrábková)

Fotogalerie.

 

 

Mohlo by se vám líbit...