Letní tábor školní družiny v Janských Lázních

Hned 34 malých školáků z 1. stupně strávilo týden od 9. do 13. července na Hoffmannově boudě v Janských Lázních v rámci tradičního letního tábora školní družiny.

Hned v pondělí odpoledne (po nezbytném seznámení s prostředím a obědě) jsme vyrazili na první výlet – lanovkou na Černou horu a zpět pěkně po „svých“.

Úterní i středeční počasí nám přálo. V úterý dopoledne jsme příjemnou procházkou došli k Pramínku lásky, kde jsme si zasoutěžili. Navštívili jsme také lázeňskou kolonádu a pochutnali si na teplé oplatce z místní cukrárny. Odpoledne jsme se vydali na turisty velmi oblíbenou Stezku v korunách stromů. A že jsme si to opravdu užili!! Středeční dopoledne obstarala procházka na Zlatou vyhlídku a návštěva místní rozhledny. Odpoledne bylo ryze sportovní. Z lanového parku a lukostřelby byli všichni nadšeni.

Čtvrteční počasí už tolik pěkné nebylo. Po snídani jsme vyrazili na nedalekou farmu podívat se na lamy. Měli jsme však smůlu a lamy neviděli, navíc jsme při zpáteční cestě zmokli. Ale jako správní táborníci jsme si z toho nic nedělali! Deštivé odpoledne zaplnil karneval a večer dlouho očekávaná stezka odvahy.

V pátek už jsme jen vyhodnotili soutěže, které táborníci absolvovali během celého týdne, rozdali ceny a diplomy, sbalili věci a po výborném obědě (stejně jako všechno jídlo) vyrazili domů.

Velmi děkuji všem táborníkům za vzorné chování, personálu Hoffmannovy boudy za vynikající zázemí a paní Šrollové a Štěpánské za organizační pomoc.

Fotografie z tábora v Janských Lázních.

 

Mohlo by se vám líbit...