Atletický čtyřboj – sladká tečka na závěr!

V pátek 22. 6. jsme se vydali na poslední závody tohoto roku a to atletický čtyřboj. Celkem čtyři pětičlenná družstva složená jak z mladších, tak starších nejlepších atletů i atletek naší školy byla připravena čelit velké výzvě. Už v průběhu závodu při náhledu do průběžných výsledků bylo vidět, že jsme si rozhodně nepřišli pouze „zapsat čárku za účast“, ale ukázat, co v nás opravdu je. Celkově pěkné výkony prvních tří disciplín jsme překvapivě s přehledem zakončili i velmi kvalitními časy dlouhých běhů, které nás při posledních závodech trápily asi nejvíce.

Po dobře odvedené práci jsme nedočkavě čekali na závěrečný ceremoniál. Hned u kategorie mladších žáků nás čekala velká radost. Celou soutěž této kategorie s přehledem ovládl Pavel Fabián a na smolném, ale pěkném čtvrtém místě skončil Vojta Šivák. Společnými silami se družstvo kluků katapultovalo až na první místo a zvítězilo tak v této kategorii. I starší žáci o sobě dali vědět, kdy s velkým nasazením přímo „urvali“ třetí příčku. Nejlepšího výkonu dosáhl Jirka Pecháček, který obsadil ve vysoké konkurenci závodníků z Lán pěkné páté místo.

Výbornými výsledky jsme pokračovali i v kategorii dívek. Mladší žákyně se nenechaly zastínit chlapci a vybojovaly celkové třetí místo, kde nejlepší šestou příčku obsadila Bára Peterová. I starší žákyně měly závody ve své režii a celkově obsadily perfektní druhou pozici, kterou zajistily svými individuálními výkony třetí Leona Kubasová a čtvrtá Eliška Mesnerová. V celkovém hodnocení škol „Grand prix“ nakonec po celoročním vedení bereme třetí místo, ale pozor, pouze s minimálním bodovým odstupem!

Všem zúčastněným závodníkům čtyřboje, ale i ostatním žákům, kteří se podíleli na celoroční sportovní reprezentaci školy, chceme velice poděkovat za svědomitý přístup a perfektně odvedené výkony. Jen díky Vaší snaze a obětavosti jsme dosáhli nejlepšího celkového výsledku za posledních několik let!!! Je to pro nás velmi milým překvapením a velice si toho vážíme.

 (Blanka Hozová a Šárka Kratochvílová)

Atletický čtyřboj - výsledky - 2017-18
Atletický čtyřboj - výsledky - 2017-18 (265 zobrazení)
Datum: 25. 6. 2018
Velikost: 163 KB - xlsx

Konečné výsledky Grand prix 2017-18
Konečné výsledky Grand prix 2017-18 (94 zobrazení)
Datum: 25. 6. 2018
Velikost: 11 KB - xlsx

Fotogalerie.