Blahovecký zpěváček

Ve středu 23. května se v naší škole uskutečnil 1. ročník pěvecké soutěže „Blahovecký zpěváček“. Ve třídě 2. A se sešlo na 30 zpěváků a zpěvaček, kteří si připravili jednu libovolnou písničku bez klavírního doprovodu, o což to bylo těžší. Děti se moc snažily a za své výkony byly odměněny potleskem. Porota to neměla vůbec jednoduché, ale rozhodnout samozřejmě musela. Ti nejlepší zpěváčci si odnesli diplom a malou odměnu. Velkým překvapením bylo vystoupení našeho pana ředitele, po kterém si děti vymohly i písničku od porotkyň, které se nenechaly zahanbit a zazpívaly také.

A jak soutěž dopadla?
V kategorii 1. a 2. třídy zvítězila Eliška Rychlíková, o druhé místo se podělily Tereza FeketováAneta Schwertnerová a o třetí Filip KuťákAlfred Pola.
V kategorii 3. – 5. tříd byli nejlepší Andrea ŠrytrováJan Ježek, 2. místo si vyzpívala Michaela Ludvíková a třetí obsadila Ema Brátová.

Všem zúčastněným moc děkujeme za odvahu a příjemně strávené odpoledne.

(Radka Řeháková)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.