Vyhráli jsme okresní kolo ve vybíjené a postupujeme do kraje!

Ve středu 18. dubna vyjeli naši žáci 4. – 5. ročníku na okresní kolo vybíjené – otevřená kategorie. Sešlo se tam šest družstev. Turnaj jsme zahájili vítězstvím nad ZŠ R. Frimla. Následovala vítězství nad ZŠ Vrchlabí, ZŠ Mládežnická Trutnov a ZŠ Lánov. Poslední zápas jsme hráli se ZŠ Náchodská Trutnov, kde jsme po zbytečných chybách prohráli po prodloužení podle pravidla „náhlá smrt“. Naštěstí to neměnilo nic na konečném výsledku. Celý turnaj jsme vyhráli a postupujeme do kraje. Velké poděkování patří všem hráčům i hráčkám, kteří se na tomto fantastickém úspěchu podíleli. Děkujeme!!!

Školu reprezentovali:

František Kuhn (5. B), Michal Hájek (5. B), Adam Marič (5. B), Kateřina Mesnerová (5. B), Alexandr Klouček (5. A), Petr Seidl (5. A), Martin Kejzlar (4. B), Natálie Solarzová (4. B), Radim Vaněk (4. A), Maxmilián Šeda (4. A), Vojtěch Synáč (4. A), Antonín Bárta (4. A)

(Jana Hájková)

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...