Vybíjená 6. ročníků – okrskové kolo

Vybíjená dívky  –  6. ročník

Ve středu 4. dubna se dívky šestých ročníků zúčastnily okrskového kola ve vybíjené konaného ve Rtyni v Podkrkonoší. Hned v prvním zápasu proti ZŠ Úpice Lány dívky suverénně zvítězily a zapsaly si tak první 3 body do tabulky. Do druhého zápasu však nastupovaly s jistými obavami, protože je čekaly domácí hráčky, o kterých z předchozích zápasů věděly, že budou velkým oříškem. Naše obavy se bohužel vyplnily a dívkám ze ZŠ Rtyně jsme jasně podlehly. Jelikož se turnaje neúčastnilo Městské gymnázium Úpice, čekal dívky poslední soupeř turnaje a to ZŠ Malé Svatoňovice. Díky perfektnímu bojovnému nasazení a skvělé týmové práci naše dívky s přehledem vyhrály a spravily si tak chuť po předchozí prohře. Celkově tak dívky se šesti body v tabulce obsadily konečné 2. místo. Velké poděkování holkám za pěkný sportovní výkon a také zábavně strávené dopoledne.

Školu reprezentovaly: Kubasová Sabina, Ludvíková Natálie, Luštincová Natali, Peterová Barbora, Poláková Klára, Řeháková Karolína, Seidlová Julie, Schwertnerová Sabina, Sobolíková Simona, Zajacová Marina, Žďárská Veronika

Vybíjená chlapci – 6. ročník

V ten stejný den odpoledne se do Rtyně v Podkrkonoší vydalo i družstvo chlapců šestých tříd. Kvůli nemoci bohužel naše družstvo nebylo kompletní, ale i tak bylo na chlapcích vidět odhodlání a chuť nenechat soupeřům nic zadarmo.  Jako první do turnaje vstoupili naši chlapci proti žákům ZŠ Úpice Lány. Již od začátku měl soupeř navrch, nakonec i zvítězil. Druhý zápas proti ZŠ Rtyně se pro naše chlapce vyvíjel nejnadějněji, třetí zápas proti ZŠ Malé Svatoňovice byl opět velmi těžký. Ani v jednom z těchto zápasů se nám bohužel nepodařilo bodovat. Chlapci tak skončili na 4. místě, ale i tak velká pochvala chlapcům za projevenou snahu a reprezentaci školy.

Školu reprezentovali: Bejr Daniel, Drejsl Sebastian, Hofman Lukáš, Lacko Zbyšek, Manych Dominik, Nohejl Štěpán, Novotný Filip, Petera Vojtěch, Štauda Matěj

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...