Okrskové kolo ve šplhu – 2. stupeň – tentokrát bronz!

 Po mnoha odkladech se ve čtvrtek, 19. dubna 2018, uskutečnilo okrskové kolo ve šplhu žáků a žákyň II.stupně. Mezi pěti školami úpického okrsku se naši reprezentanti rozhodně neztratili. I když mnohdy zápolili s klouzajícími se tyčemi, snažili se a maximálně bojovali.

Celkově jsme obsadili třetí příčku za vítěznou pořádající ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší a lánskou školou. I v jednotlivých kategoriích jsme měli několik medailistů (viz níže).

Výsledek závodů nás sice připravil o průběžné vedení v Grand Prix (o pouhý bod), ale zklamaní rozhodně být nemůžeme – téměř žádné omluvy z nominace, ochota reprezentovat a maximální nasazení. To je to, co u dětí letos vidíme a čeho si ceníme.

Medailové umístění v jednotlivých kategoriích:

1. místo: Čiháková Veronika, Fabián Pavel

2.místo: Zajacová Marina, Čapková Anita

3.místo: Grossmannová Eliška, Žďárská Veronika

Celkové pořadí škol:

  1. ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší
  2. ZŠ Úpice – Lány
  3. ZŠ Bratří Čapků Úpice
  4. ZŠ Malé Svatoňovice
  5. Městské gymnázium a SOŠ Úpice

(Šárka Kratochvílová)

 Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...