Okrskové kolo žáků 4. – 5. ročníku ve vybíjené – zlatí chlapci, stříbrná děvčata

V úterý 27. března 2018, tentokrát na ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší, se představily týmy žáků a žákyň 4. – 5. ročníku.

Celodenní zápolení dopoledne odstartovali chlapci. Naši chlapci podávali celý turnaj svědomitý výkon podpořený vynikající střelbou. Pouze poslední utkání jsme remizovali a došlo až na náhlou smrt, při které jsme bohužel prohráli. Zaslouženě si chlapci odnesli putovní pohár pro vítěze okrsku.  Budeme držet palce na okresním kole, kterého se zúčastní 18. dubna 2018.

Odpoledne se představila děvčata 4. – 5. ročníku. Naše reprezentantky šly do turnaje s cílem obhájit loňské zlato, bohužel se tak ale nestalo. Děvčata prohrála se ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší vlastními chybami, a tak jim patří 2. místo.  Tak snad se nám příští rok podaří dostat putovní pohár zase na naši školu.

Velké poděkování patří všem hráčům i hráčkám.

(Jana Hájková)

Pořadí GrandPrix 17-18
Pořadí GrandPrix 17-18 (85 zobrazení)
Datum: 28. 3. 2018