Návštěva předškoláků v první třídě

Ve čtvrtek 8.března zavítali mezi naše prvňáčky předškoláci z  MŠ Suchovršice, aby se před blížícím se zápisem seznámili s prostředím naší školy a zažili s námi to „opravdické“ vyučování. O pár dnů později přišly do prvních tříd nakouknout i děti z libňatovské školky.

Nejprve spolu s prvňáčky vytleskávali a počítali slabiky a plnili úkoly připravené na interaktivní tabuli. Pak jim školáci předvedli, jak se už většina z nich kamarádí s písmenky. Vyzkoušeli si práci s mazací tabulkou a nakonec se usadili do laviček ke svým starším kamarádům, kde si společně prohlédli učebnice a pracovní sešity. Předškoláci tak viděli, co všechno se prvňáci za téměř sedm měsíců školní docházky naučili, a zároveň nás přesvědčili, že jsou na školu dobře připraveni a že se do ní těší.

(Jana Hájková)

Fotogalerie z návštěvy suchovršických předškoláčků.

Návštěva libňatovských předškoláčků.

 

Mohlo by se vám líbit...