Pohár je opět náš – okrskové kolo ve šplhu I. stupně

Po tříměsíční odmlce pokračovalo ve středu 21. února 2018 zápolení žáků 1. stupně o putovní pohár Grand Prix. Další v řadě tradičních soutěží byl šplh, jehož okrskové kolo se uskutečnilo na lánské škole.

Do závodu jsme nastupovali s velkým očekáváním, neboť v historii Grand Prix tato soutěž nepoznala, kromě loňského roku,  jiného vítěze než naši školu. Po roce jsme se dočkali a opět se putovní pohár vrátil na naši školu. Všichni naši reprezentanti a reprezentantky se snažili podat co nejlepší výkon a šplhali na hranici svých možností. Nejlepší výkon podala Kateřina Mesnerová, která vyšplhala úplně nejrychleji, její čas byl 3,28 s.

Všem našim šplhačům děkujeme za předvedené výkony.

(Jana Hájková)

Medailová umístění našich reprezentantů
Medailová umístění našich reprezentantů (160 zobrazení)
Datum: 21. 2. 2018
Velikost: 184 KB - pdf

Průběžný stav Grand Prix - 1. stupeň
Průběžný stav Grand Prix - 1. stupeň (139 zobrazení)
Datum: 21. 2. 2018
Velikost: 11 KB - xlsx

Držitelé pohárů 1. stupeň - průběžný stav
Držitelé pohárů 1. stupeň - průběžný stav (120 zobrazení)
Datum: 21. 2. 2018
Velikost: 11 KB - xlsx

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...