Bruslařská odpoledne

Ani chřipková epidemie, ani silné mrazy nás nezlomily! Sice nás bylo méně než obvykle, ale bruslení jsme nevzdali! A tak jsme společně se 27 žáky vyrazili v úterý 27. února směr trutnovský zimní stadion.
Absolvovali jsme vše, tak jako každé bruslařské odpoledne. Proběhlo tedy rozbruslení, jízda do osmičky, slalom, závody o nejrychlejšího bruslaře i stále populární hra na ovečky a vlka. Jen bylo potřeba se občas dojít ohřát do šatny. 
Děkujeme všem otužilým bruslařům za bezproblémové odpoledne. Snad i ta jedna naražená ruka dá „pokoj“.

O den později jsme na zimní stadion do Trutnova vyjeli znovu, tentokrát s 31 žáky 1. – 3. ročníku. I zde se na účasti podepsala chřipková epidemie. Ledovou plochu jsme opět měli pronajatou na 90 minut. První činností bylo tradiční rozbruslení, následovaly různé soutěže. Mnoho začátečníků udělalo oproti podzimu značný pokrok a s využitím pomůcek, které jsou na stadionu k dispozici, si bruslení užili i oni. A pokročilí bruslaři nakonec své síly změřili v soutěži o nejrychlejšího bruslaře.

(Martin Dytrych a Martin Zakouřil)

Fotogalerie – 1. – 3. ročník

Fotogalerie – 4. – 9. ročník

Videoreportáž Blahovka TV.