Z okrskového kola v halové kopané jsme přivezli stříbro

 

Ve čtvrtek 7. prosince se v Malých Svatoňovicích konalo okrskové kolo v halové kopané žáků 1. stupně. Do bojů jsme vyrazili se šesti žáky 5. ročníku.

Mým přáním bylo, abychom skončili nejhůř druzí. Hned v prvním zápasu jsme ale dostali hodně studenou sprchu. Se Rtyní jsme prohráli po jednoznačném průběhu 0 : 4 a mohli jsme ještě být rádi. Jak se ale nakonec ukázalo, rtynští hráči převyšovali všechny ostatní minimálně o dvě třídy.

Po důkladném rozboru v šatně a připomenutí jednotlivých úkolů jsme deklasovali mužstvo ze ZŠ Úpice-Lány 4 : 0. V posledním zápase už nám prakticky o nic nešlo, jen vysoká prohra s domácími nás mohla připravit o vysněné umístění. Nakonec jsme i tento zápas zvládli a vyhráli jej 1 : 0.

Všem našim reprezentantům děkuji za příkladnou snahu. Rezervy byly pouze občas v chování, ale i to celkem předčilo mé očekávání.

(Martin Dytrych)

Přehled zápasů:

ZŠ Bratří Čapků Úpice – ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 0 : 4
ZŠ Bratří Čapků Úpice – ZŠ Úpice – Lány 4 : 0 (branky: Horák 2, Fabián, Kryl)
ZŠ Bratří Čapků Úpice – ZŠ Malé Svatoňovice 1 : 0 (branka: Fabián)

Složení mužstva:

Dominik Fabián, Václav Horák, Jakub Kryl, František Kuhn, Adam Marič, Petr Seidl

Fotogalerie