Blahováček zazpíval úpickým seniorům

Je adventní čas, a to je nejlepší doba na rozdávání radosti kolem sebe. Děti z našeho školního sborečku celý podzim ani chvilku nezahálely a pilně se připravovaly na svá předvánoční vystoupení.
V pátek 1. prosince jsme potěšili úpické seniory v Beránku. Středa 6. prosince byla věnována důchodcům učitelům a v úterý 12. prosince jsme se vypravili do domu s pečovatelskou službou na Sychrově.

Děti svým vystoupením navodily tu správnou předvánoční atmosféru a potěšily tak nejedno srdíčko. Na závěr obdarovaly každého posluchače malým přáníčkem, které vyráběly děti ve výtvarném kroužku. Každý zpěváček si za svůj výkon odnesl sladkou odměnu.
Všem dětem moc děkuji za jejich krásné a milé zpívání.

Sladkou tečkou našeho dosavadního snažení bude „Vánoční koncertík“, který se uskuteční v úterý 19. prosince od 16 hodin v sále loutkového divadla. Všichni jste srdečně zváni.

(Radka Řeháková)

Fotogalerie ze zpívání v Beránku.

Fotogalerie ze zpívání učitelům důchodcům.

Fotogalerie ze zpívání v DPS na Sychrově.