Informace pro rodiče – mléko a ovoce do škol

Vážení rodiče,

vzhledem k pamlskové vyhlášce č. 282/2016 Sb. Vás informuji, že ve školním roce 2017/2018 nebude probíhat prodej žádných dotovaných či nedotovaných mléčných výrobků.

Všichni žáci od října dostávají  zdarma neochucené mléčné výrobky.  Od 45. týdne bude závoz  neochuceného mléčného výrobku již pravidelně každý týden.

Ve školním roce 2017/2018 také dostávají 1x týdně všichni žáci zdarma 1 ks ovoce či zeleniny.

Žáci, kteří nemají o daný produkt zájem, ho mohou vzít domů, darovat spolužákovi či nechat ležet v bedně.

Koše přetékající nedotčeným poničeným ovocem, zeleninou či nevypitým mlékem, ucpané záchody, poházené ovoce nebo zelenina na chodbách školy či  zahradách lidí, kteří sousedí s naší školou –  i to je bohužel vděk některých žáků za to, že dostávají něco zdarma 🙁

(Martina Šrollová)