Přivezli jsme pohár z malé kopané!

Ve středu 20. září 2017 se v Havlovicích uskutečnila v tomto školním roce první soutěž v GRAND PRIX – turnaj v malé kopané mladších a starších žáků. A začali jsme opravdu skvěle. Vždyť mladší žáci přivezli pohár pro vítěze a starší žáci po loňském posledním místě vybojovali výborné druhé místo. Mladší žáci třikrát zvítězili a pouze jednou trochu nešťastně remizovali. Nastříleli celkem 10 gólů, což bylo jednoznačně nejvíce ze všech zúčastněných týmů. I starší žáci měli na turnajové vítězství, ale v posledním zápase proti Rtyni v Podkrkonoší jim chybělo trochu toho štěstíčka a prohráli. Ale to je prostě sport.

Všichni naši reprezentanti hráli na hranici svých možností, bojovali a žádný míč pro ně nebyl ztracen. Na jejich hře byla znát touha po vítězství. Za to vše jim patří velké poděkování. Pokud naši žáci budou s takovým nasazením reprezentovat naší školu i v dalších soutěžích, tak věřím, že to v letošním školním roce nebude jediný získaný pohár.

Naši školu reprezentovali:

Mladší chlapci – Balog David, Fabián Pavel, Ferenc Petr, Hejna Vojtěch, Hron Pavel, Novotný Filip, Šivák Vojtěch, Špringer Adam  

Starší chlapci – Buryšek Matěj, Černý Michal, Gabčan Miroslav, Kaplan Filip, Kuťák Tomáš, Lacko Matyáš, Pecháček Jiří

(Martin Zakouřil)

Fotogalerie.