Adéla Roženská nejlepší ve vědomostních a dovednostních soutěžích

Suverénním vítězem v letošní soutěži „O nejlepšího žáka ve vědomostních a dovednostních soutěžích“ se stala Adéla Roženská (6. B) s celkovým počtem 87 bodů. Nejvíce bodovala díky vítězstvím v olympiádách z dějepisu, zeměpisu a matematiky. V posledních dvou předmětech dosáhla úspěchů i v okresních kolech. Druhé místo uhájil Michal Černý (8. A), který sbíral body především v matematice, zeměpisu a sudoku. Skvělé úspěchy našeho týmu ve zdravotnickém víceboji významně zamíchaly celkové pořadí v soutěži. Díky tomu obsadily Sabina KubasováMarina Zajacová 3. místo, respektive 5. místo. Celkem bodovalo 49 žáků 5. – 9. tříd.

(Martin Zakouřil)

Vědomostní a dovednostní  soutěže - pořadí
Vědomostní a dovednostní soutěže - pořadí (79 zobrazení)
Datum: 13. 6. 2017
Velikost: 192 KB - pdf

Adéla Roženská